|

گاف بی‌بی‌سی فارسی برای ناامیدی مردم زلزله‌زده

در حالی که مناطق زلزله زده در بخش مهران بندرلنگه آفتابی و گرمای سوزان 44 درجه را تجربه می‌کند اما بی بی سی فارسی با انتشار تصاویری دروغین به دنبال القای ناامیدی به مردم است.

کد مطلب : 33442

زلزله بامداد امروز در بخش مهران شهرستان بندرلنگه و بخصوص در روستای سایه خوش در رسانه‌های مختلف جهان بازتاب فراوانی داشته است.

حضور همه مسؤولان مربوطه از ساعات ابتدایی زلزله در میان مردم و بدنبال آن حضور وزیر کشور برای بررسی میدانی خسارات و نیز گسیل انبوهی از امکانات بهداشتی و درمانی، امداد و نجات و بالگرد و تجهیزات متنوع آواربرداری نیز موجب نشده که رسانه معاند بی بی سی فارسی دست از شیطنت‌های رسانه‌ای با هدف ناامیدساختن مردم بردارد.

در تصاویری که بی بی سی از مناطق زلزله زده سایه خوش منتشر کرده، تصاویری برفی با تیتر‌های جهت دار دیده می‌شود که بی شباهت به اقدامات این دست از رسانه‌ها در ماه‌های گذشته به منظور ایجاد تشویش روانی در میان مردم و القای ناامیدی در جامعه ایرانی نیست. این در حالی است که اکنون سایه خوش گرمای ۴۴ درجه را در تابستان سوزان غرب هرمزگان تجربه می‌کند.

در جریان زلزله آبان‌ماه ۱۴۰۰ فین بندرعباس نیز این رسانه‌ها با همین دست شیطنت‌ها و استفاده از تصاویر آرشیوی قصد التهاب و ناامیدسازی جامعه را داشتند که این روش منسوخ را اکنون نیز در جریان زلزله سایه خوش در بندرلنگه نیز دنبال می‌کنند.

تصاویری که بی بی سی فارسی نشان نمی‌دهد:

گاف بی‌بی‌سی فارسی برای ناامیدی مردم زلزله‌زده

گاف بی‌بی‌سی فارسی برای ناامیدی مردم زلزله‌زده

گاف بی‌بی‌سی فارسی برای ناامیدی مردم زلزله‌زده

دیدگاه تان را بنویسید