|

ممنوعیت تردد در آزادراه تهران-شما‌ل و محور کندوان/ ترافیک در آزادرا‌ه‌‌ تهران-کرج‌

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: تردد در محور چالوس و آزادراه تهران-شمال تا ساعت 17 امروز ممنوع است و تردد از محورهای جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می شود.

ممنوعیت تردد در آزادراه تهران-شما‌ل و محور کندوان/ ترافیک در آزادرا‌ه‌‌ تهران-کرج‌
کد مطلب : 2339

ایمان محرابی نیا در گفت‌ وگو با خبرنگار تراز اقتصاد، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور‌، بیان کرد: بر اساس اطلاعات بیش از 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و حدود 800 دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

* انسداد کندوان از ساعت 8 صبح تا 17 امروز

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: محور کندوان حدفاصل مرزن آباد تا دزدبن در استان مازندران تا روز ۱۲ اسفند ماه ۹۹ از ساعت ۸ تا ۱۷ امروز و روزهای‌دوشنبه و سه‌شنبه پیش‌ِ رو به‌ دلیل اجرای عملیات ترانشه برداری و اصلاح مسیر بین کیلومتر ۵ تا ۱۵ مسدود است و تردد از محورهای جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می شود.

* ممنوعیت تردد در آزادراه تهران-شمال تا ساعت 17 امروز

وی درباره آخرین وضعیت تردد در محورهای پرتردد گفت‌: ‌در حال حاضر تردد روان در محورهای هراز و فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت داریم.

محرابی‌نیا یادآور شد: تردد در محور چالوس و آزادراه تهران-شمال تا ساعت 17 امروز ممنوع است.

* ترافیک در آزادرا ‌ه‌های تهران-کرج و قزوین-تهران

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها از بروز ترافیک سنگین در آزادراه تهران - کرج محدوده چیتگر و ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج - تهران محدوده کمالشهر و ترافیک نیمه سنگین محدوده گلشهر و حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک خبر داد.

وی اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک نیمه سنگین در محور شهریار - تهران در برخی از مقاطع داریم.

* ثبت بیشترین تردد جاده‌ای بین ساعات 17 تا 18 در شبانه‌روز گذشته

محرابی‌نیا گفت‌: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد 2287 دستگاه ترددشمار فعال در جاده‌ها، نسبت به روز قبل 5.9 درصد افزایش دارد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 15.7 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

* انسداد محور شمشک-دیزین و جاده پدافند جنوب غرب - امیدیه در خوزستان‌

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها عنوان کرد: در حال حاضر جاده پونل-خلخال، محور‌‌ خرم‌آباد- پلدختر ، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور گنج نامه-تویسرکان، محور شهداد-نهبندان و محور وازک -بلده در مازندران، تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

محرابی‌نیا افزود‌: همچنین محور فرعی شمشک-دیزین، جاده پدافند جنوب غرب - امیدیه واقع در استان خوزستان، محور فرعی مسجد سلیمان - ایذه در استان خوزستان، محور فرعی سی سخت- پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، محور رامیان- اولنگ -شاهرود و محور سروآباد-پاوه به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

* آزادراه کرج-تهران با 125 هزار تردد پرترددترین جاده کشور

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار داشت: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه کرج-تهران با 125 هزار تردد، آزادراه کرج-قزوین با 115 هزار تردد و آزادراه تهران-کرج‌ با 113 هزار تردد ثبت شد.

انتهای پیام/


دیدگاه تان را بنویسید