|

بورس | بازار بورس | بازار بورس سرمایه

دست و پا زدن بورس تهران در رکود!

رکود بورس تهران را بلعیده است!

دست و پا زدن بورس تهران در رکود!
کد مطلب : 34792

میانگین ارزش معاملات خرد سهام در هفته اخیر کمتر از هفته پیشین بود و روند تغییرات ارزش معاملات سهام پرنوسان بود به طوری که به صورت یک روز در میان صعودی و نزولی شد. 

در اولین روز کاری هفته ارزش معاملات خرد سهام 42 هزار و 944 میلیارد تومان بالغ شد. روز یکشنبه 2 هزار و 276 میلیارد شد و روز دوشنبه به 2 هزار و 858 میلیارد تومان افزایش یافت.

روز سه‌شنبه ارزش معاملات خرد 2 هزار و 433 میلیارد تومان بود و روز چهارشنبه با رشد 28 درصدی به 32 هزار و 120 میلیارد تومان افزایش یافت که بالاترین رقم در هفته اخیر است.

در ابتدای هفته خساپا صدرنشین جدول معاملات بودند و بیشترین ارزش و حجم معاملات را داشت. در روزهای شنبه و یکشنبه  بیشترین ارزش معاملات و بیشترین حجم معاملات بورس تهران به خساپا اختصاص داشت.

روز دوشنبه اخابر بیشترین ارزش معاملات را داشت و های‌وب در روز سه‌شنبه به صدر جدول رفت. روز چهارشنبه نیز شپدیس بیشترین ارزش و دی بیشترین حجم معاملات را داشتند.

در هفته اخیر، به طور میانگین روزانه ارزش معاملات اوراق درآمد ثابت در بازار سهام 37 هزار و 334 میلیارد تومان بود که نسبت به هفته گذشته رشد 6 درصدی داشته است. در هفته اخیر به طور میانگین 77 درصد از ارزش معاملات کل بازار سهام به اوراق بدهی اختصاص داشت. 

دیدگاه تان را بنویسید