|

اخبار بانکی | وام بانکی | تسهیلات بانکی

اعطای 1500 میلیارد تسهیلات بانکی به سربازان ماهر + جزئیات

سردار کمالی از اعطای تسهیلات رقم بالای بانکی به سربازان ماهری که به پایان خدمت خود رسیده‌اند خبر داد!

اعطای 1500 میلیارد تسهیلات بانکی به سربازان ماهر + جزئیات
کد مطلب : 34754

سردار کمالی از اختصاص 1500 میلیارد تومان تسهیلات توسط بانک سپاه به سربازان ماهر که خدمت سربازی آنان به پایان رسیده است خبر داد.

بر اساس این گزارش، در نشست  قرارگاه مهارت آموزش کارکنان وظیفه نیروهای مسلح و بانک سپاه با حضور سردار زاده کمند معاون نیروی انسانی ستادکل نیروهای مسلح،‌سردار کمالی دستیار و مشاور عالی قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه و مدیر عامل بانک سپه برگزار شد، زمینه‌های همکاری فی‌ما‌بین و پشتیبانی بانک سپه از کارکنان وظیفه نیروهای مسلح در حین خدمت و تسهیلگری اشتغال آن‌ها پس از خدمت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه سردار زاده‌کمند با بیان اینکه کارکنان وظیفه به عنوان یکی از ارکان نیروهای مسلح در دفاع، ایجاد و توسعه و امنیت نقش اساسی دارند،‌عنوان کرد: ما در اجرای تدابیر مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا موظف هستیم در مورد توانمندسازی و اشتغال آن‌ها کمک کنیم که در این زمینه بانک‌ها می‌توانند یاری‌گر ما باشند.

ابراهیمی مدیرعامل بانک سپه ضمن ارائه گزارشی از زیرساخت‌ها و توانمندی‌های بانک سپه اعلام کرد: بانک سپه پس از ادغام با 5 بانک به یکی از بزرگترین بانک‌های کشور تبدیل شده و با تمام توان و علاقه‌مندی، آماده ارائه خدمت به جوانان برومند کشور که به خدمت سربازی می‌آیند، است.

 در این جلسه بانک سپه متعهد شد در راستای تسهیلات 500 میلیارد تومانی کارکنان وظیفه ماهر منقضی خدمت، میزان 1500 میلیارد تومان از اعتبارات ابلاغی بانک مرکزی مرتبط با تسهیلات قرض الحسنه بند (ب) تبصره (16) را مطابق برنامه قرارگاه، به سربازان ماهر ترخیص شده متقضی در 31 استان اعطا کند.

همچنین مدیرعامل بانک سپه دستور داد سامانه ماهرسان که قبلا بانک انصار برای حمایت شغلی سربازان در دوران پس از خدمت طراحی و در فرآیند ادغام بانکی ناتمام مانده بود، در اسرع وقت مورد باز طراحی قرار گرفته و فعال شود به گونه‌ای که تمامی سربازان ترخیص شده بتوانند از طریق این سامانه عضو مشتریان ویژه بانک سپه شوند و از امکانات و بسته‌های حمایتی ویژه مشتریان بانک سپه بهره‌مند شوند.

منبع: تسنیم

دیدگاه تان را بنویسید